Jdi na obsah Jdi na menu

17. 9. 2012

2.Kolo

Góly: 3x Hanes, Vlasťa, Jura

Před zápasem jsme byli rádi, že se nás sešlo alespoň 5 statečných   před koncem poločasu dorazil ještě opozdilec Jura, který zaspal. Soupeř měl podstatně mnohem více hráču na střídačce což se v utkání zcela jednoznačně podepsalo na nepříznivém výsledku.

Hned od úvodu se soupeř ujal vedení na tento gól se nám povedlo ještě brzy odpovědět díky přesnému zásahu Vlasti. Soupeř pak odskočil na rozdíl dvou branek ovšem zásluhou krásného průniku po lajně Hanese jsme ke konci poločasu snížili na 2:3

Do druhého poločasu jsme vlétli stejně aktivně jako jsme končili první půli snahu o vyrovnání  ovšem soupeř ze smrticích protiútoku zmařil. Z rychlých brejků jsme obdrželi další branky. Za stavu 2:5 se zdálo být již vše rozhoduto, ovšem když se prosadil v zápase znovu Hanes a Jura,  tak jsme byli opět na dosah vyrovnání. V závěru nám již nezbýválo moc sil a snahu o vyrovnání a hru na maximální riziko vzadu jsme již nezvládli a podlehli tak soupeři 5:8

Doufám že účast bude v příštích zápasech vyšší, a nebude se již opakovat tato situace !!!!!