7. 10. 2012

6.Kolo

Góly:Jura, Pepe

ŽK: Lukes,Vlasťa

Do zápasu po skoro 3.měsiční pauze naskočil zpět Pepe což bylo bohužel jediné pozitivum tohoto utkání.

Hned od úvod jsme byli mnohem aktivnějším týmem na hřišti, tak jako v předchozích zápasech.Opět jsme však po chybách prohrávali brzy 2:0. Náš největší problém je hlavně v zakončení přestalo se celkově všem útočníku dařit a co se týká obrany tak tam to poslední dobou není rovněž velká sláva zbytečné inviduální chyby nás rozhodí a nepříjemná atmosféra se tak šíři celým týmem.Do konce poločasu se podařilo inviduální akci snížit Jurovi na rozdíl jedne branky.

V úvodu druhého poločasu se snažil soupeř co nejvíce zdržovat hru s každého možného autu nahazovali hráči soupeře míč na brankáře a ten tak dlouho čekal až ho někdo z naších útočniku bude napadat pak vzal míč do ruky a hráče jednoduše přehodil ovšem po několika takto uskutečněných pokusech přišel trest Lukes napadaním obral míč soupeři ten se dostal k Jurovi a po jeho střeleckém pokusu do tyče se Pepe prosadil levou nohou a vyrovnal tak na 2:2. Po tomto gólu jsme měli mnoho příležitosti k otočení výsledku na naší stranu bohužel štěstí nám v zakončení nepřálo po několika tyčích a skvělích zákrocích brankáře soupeře přišel 5.minut před koncem trest z přímého kopu nedostatečná zeď a důraz před bránou znamenal opět gól soupeře který tak šel opět do vedení. Snažili jsme se v závěru otevřít hru na maximální riziko vzadu a vyrovnat bohužel jsme dostali posledí hřebíček do naší rakvičky a utkání tak skončilo vítězství pro soupeře v poměru 4:2...

PODĚKOVÁNÍ

Poslední utkání za náš tým odehrál Martin Gužiak, za celý tým bych mu chtěl poděkovat za své výkony, které ne jen letos ale i v předcházejicích sezónach odvedl na hřišti a chtěl bych mu popřát mnoho úspěchu v soukromém životě

Video (stačí jen kliknout)

soupeř na 0:1             soupeř na 0:2         Jura na 1:2            Pepe na 2:2

smůla v koncovce          střela Pepeho        soupeř na 2:3        soupeř na 2:4