Jdi na obsah Jdi na menu
 

Podzim 2019 - 4.liga skupina ,,A"

Kolo DEN ČAS ZÁPAS Hřiště Rozhodčí
1 30.8 PA 18:00 MK Chudobín - MK Chudobín Ženožička
2 6.9 PA 19:15 MK - FC Bastila Slavonín Kurel
3 12.9 ČT 18:00 Ajax Pivodam - MK Milo - 2 Švancara
4 18.9 ST 20:15 MK - AC Jojo United Milo - 1 Valenta
5 29.9 NE 9:30 KZT Štěpánov - MK Štěpánov Dolanský
6 2.10 ST 19:15 MK - KMK Březové Milo-1 Antoš
7 11.10 PA 19:00 FC Braník - MK Nový Svět Dvořák
8 20.10 NE 10:00 Zákl. Hnoyland - MK Hnojice Rybnikář
9 23.10 ST 19:00 MK - FC Tigers Slavonín Coufal
10 2.11 SO 9:30 FK Rozvadovice - MK Rozvadovice Říha
11 8.11 PA 20:15 MK - Fc Štok Slavonín Navrátil
12 16.11 SO 10:30 Dřeváci Pňovice - MK Pňovice Michal
13 22.11 PA 20:15 MK - Žerotín Slavonín Dráb

 

 

JARO 2019 - 3.liga skupina ,,B"

Kolo DEN ČAS ZÁPAS Hřiště Rozhodčí
1 27.3 ST 18:00 MK - Elektro Otáhal A 6:1 (2:0) Antoš
2 5.4 PA 18:00 Kopeček - MK 3:1 (0:0) Hudec
3 10.4 ST 19:15 MK - Roko Samotišky 1:12 (0:5) Vláčil
4 19.4 PA 18:00 FC Bubeník 1970 - MK Nový Svět Kumr
5 24.4 ST 19:00 MK - FC ZRTV Loko 3:5 (0:3) Antoš
6 3.5 PA 20:15 FC Fiasco - MK Milo-1 Dolanský
7 8.5 ST 10:45 MK - J.A.H. Slavonín Antoš
8 15.5 ST 19:00 Creditas - MK Milo-1 Tomiga
9 22.5 ST 19:00 MK - Atletico Haná Slavonín Horecký
10 29.5 ST 18:00 MK - Zelené Balet Slavonín Antoš
11 7.6 ST 18:30 FK Krčmaň 97 - MK Krčmaň Coufal
12 12.6 ST 20:15 MK - FC Broky Slavonín Antoš
13 22.6 SO 9:30 Chalapeňos - MK Milo - 2 Kumr

PODZIM 2018 - 3.liga skupina ,,B"

Kolo DEN ČAS ZÁPAS Hřiště Rozhodčí
1 24.8 PA 18:00 Elektro Otáhal A - MK 5:5 (3:1) Vláčil
2 29.8 ST 20:15 MK - Kopeček 1:3 (1:1) Kurel
3 7.9 PA 19:15 Roko Samotišky - MK 4:3 (2:3) Hudec
4 12.9 ST 20:15 MK - FC Bubeník 1970 2:0 (1:0) Antoš
5 21.9 PA 17:00 FC ZRTV Loko - MK 3:4 (0:3) Tomiga
6 26.9 ST 20:15 MK - FC Fiasco 4:3 (2:1) Kurel
7 5.10 PA 18:00 J.A.H. - MK 6:4 (3:1) Vláčil
8 10.10 ST 20:15 MK - Creditas 8:8 (3:5) Antoš
9 17.10 ST 19:15 Atletico Haná - MK 4:2 (3:1) Švancara
10 23.10 UT 18:00 Zelené Balet - MK 3:3 (1:2) Kumr
11 31.10 ST 19:00 MK - FK Krčmaň 97 3:9 (1:5) Tomiga
12 6.11 UT 19:15 FC Broky - MK 14:4 (3:2) Vláčil
13 14.11 ST 19:15 MK - Chalapeňos 1:6 (1:2) Antoš